درباره ما

درباره ما

به سايت گروه بازرگاني گامرون خوش آمديد

تجربه حمل و نقل سریع و بزرگ برای مشتریان ما، حمل و نقل به 150 کشور دنیا

گروه گامرون

بنا به شواهد تاريخي پرتغالي ها پس از حمله به خليج فارس در قرن 16 ميلادي و استقرار در جزيره هرمز متوجه آبادي کوچکي در شمال جزيره گرديدند. از آنجايي که در سواحل اين آبادي خرچنگ به وفور يافت مي شد آنرا کامارائو (خرچنگ به زبان پرتغالي) ناميدند، که بعدها به مرور زمان به کامرون، گابرون تغيير نام يافت ولي در نهايت نام گامرون را به خود گرفت.

پس از آن در سال 1615 ميلادي امام قليخان سردار رشيد شاه عباس صفوي پس از حمله و شکست پرتغالي ها در جنوب ايران، اين آبادي را بندرعباس ناميد که تا به امروز باقيست .

  • عنوان 1
  • عنوان دو

گروه گامرون

گروه بازرگاني گامرون فعاليت خود را با ارائه خدمات ترابري و حمل و نقل جاده اي در سال 1372 آغاز و سپس با توجه به درك صحيح نيازمندي مشتري ، فعاليت در عرصه خدمات بازرگاني و ترخيص کالا را در سال 1378 شروع و پس از آن در سال 1382 با ايجاد بارانداز و انبار مسقف ، ارائه خدمات کانتينري ( استريپ و استافينگ ) را به مجموعه خدمات خود اضافه نموده است .

هم اکنون گروه بازرگاني گامرون بعنوان اولين و تنها دارنده گواهينامه مديريت کيفيت ISO9001/2008 در امور بازرگاني ، ترخيص ، حمل و نقل و تخليه و بارگيري و نگهداري کالا با بکار گيري پرسنل مجرب و آموزش ديده در بندر عباس و تهران و تدوين و استقرار سيستم جامع استاندارد مديريت کيفيت آمادگي خود را جهت ارائه هرگونه خدمات بهينه در امور مرتبط با فعاليتهاي شرکت اعلام مي نمايد .

گروه بازرگاني گامرون متشکل از پنج واحد تجاري مي باشد که هر کدام بصورت مستقل و زير نظر مديريت ارشدگروه آقاي سيد موسي خاتمي فعاليت مي نمايد :

خط مشي کيفيت گروه بازرگاني گامرون

چارت سازماني گروه بازرگاني گامرون

مشتریان ما