تور مجازی گوگل و عکاسی حرفه ای

تور مجازی گوگل در مشهد
تور مجازی گوگل در مشهد و عکاسی حرفه ای پانوراما

عکاسی حرفه ای پانوراما و عکاسی ۳۶۰ درجه

تور مجازی گوگل چیست؟

ما توسط عکاسان حرفه ای به محل کسب و کار متقاضی مراجعه نموده و تصاویر بسیار با کیفیتی را به صورت ۳۶۰ درجه پانورامیک از داخل کسب و کار تهیه میکنیم، خروجی این عملیات را به صورت یک تور مجازی (که همانند سرویس استریت ویو گوگل قابلیت حرکت دارد)، بر روی نقشه گوگل قرار می دهیم. صاحبان کسب و کار نیز میتوانند تور مجازی تولید شده را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته و از آن در وب سایت و شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کار خود استفاده کنند.سرویس جدیدی از شرکت گوگل به نام (Google See Inside) که به تور مجازی گوگل معروف است یک ابزار جدید در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که بهترین راه برای رسیدن به این رویاست.

جهت سفارش تور مجازی گوگل و عکاسی پانوراما یا مشاوره

به شماره ۰۹۱۵۶۸۸۳۴۰۷ تماس حاصل فرمایید.

تور مجازی گوگل در مشهد
تور مجازی گوگل در مشهد و عکاسی حرفه ای پانوراما

از رقیبان متفاوت باشید

نقشه گوگل امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارها به منظور مکان یابی در نسل جدید وسائل ارتباطی شناخته می شود .با استفاده از نقشه گوگل میتوانید به نزدیکترین مکان ثبت شده دسترسی پیدا کنید. کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان برای پیدا کردن موقعیت یک کسب و کار (رستوران، کلینیک پزشکی، آرایشگاه، باشگاه ورزشی و …) ، انتخاب مسیر و حتی رانندگی در سفر از این ابزار استفاده می کنند. بر اساس آمار منتشر شده، میزان محبوبیت نقشه گوگل (Google Map) به شدت رو به افزایش است و اکثر کاربران از نقشه گوگل برای پیدا کردن و دسترسی به اطلاعات محلی کسب و کارها، بر روی گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند.

برای مالک یک کسب و کار (Business Owner) چه اتفاقی خوشایندتر از این است که ترافیک دیجیتالی بازدیدکنندگانش، تبدیل به مشتریان واقعی در مقابل درب ورودی اش بشود.

هم اکنون می توانید برای سفارش تور مجازی گوگل اقدام کنید.

عکاسی حرفه ای پانوراما و عکاسی ۳۶۰ درجه

جهت سفارش تور مجازی گوگل و عکاسی پانوراما و ۳۶۰ درجه یا مشاوره

به شماره ۰۹۱۵۶۸۸۳۴۰۷ تماس حاصل فرمایید.